• Wiktor Hałabiś

Fajne biuro to ciekawsza praca

Aktualizacja: 8 lis 2019

Pozostając w rejonie metra Politechnika, zapraszam do Zebra Tower

Stoi taki złoto-czarny, z każdej strony wyglądając równie dobrze. To moja największa chluba w kategorii obiektów komercyjnych. Co prawda mój udział w tym budynku był niewielki. Ograniczony do zaledwie dwóch piętrach, gdzie nadzorowałem prace remontowo-budowlane. Po tym jak Samsung wyprowadził się z Zebry, pozostawiwszy dwie kondygnacyjny open space, którym zaopiekował się Business Link. Nudną białą przestrzeń przeobraziliśmy w nowoczesne mini biura pod wynajem. Klimat klubowy panował we wnętrzach i w naszym obozie. Świetna atmosfera i wspaniały czas, mimo trudów całodobowej budowy, oddanej w wyśrubowanym terminie, bawiłem się przednio.

Lubię inwestycje, które mają sens, cel, misję i naprawdę cieszę się że mogłem realizować to zadania, bo tworzyłem niejako pod siebie, przestrzeń biurową skierowaną do małych firm, startupów.

Ponieważ korzenie Business Link sięgają inkubatora przedsiębiorczości, miałem do czynienia z liderem branży coworkingu, gdzie zarażano pasją w każdym najdrobniejszym zadaniu. To jest nowe oblicze korporacji, przyjazne przedsiębiorstwo.

Podpatrzyłem receptę na sukces.


Obecnie trwa wyścig na najlepszą przestrzeń do pracy, najwięksi zarządcy zmieniają swoje nastawienie. Efekt: “zielone” budynki i człowiek stawiany przed zyskiem. Coraz śmielsze projekty budynków i niebanalne biura z nietuzinkowymi przestrzeniami wspólnymi, aktywizujące społeczność.

Jakby nie chciano byśmy wychodzili z biur :)

Zapewniam że to tylko pozory, wynikające z naturalnej niechęci do nowego. U podstaw jest człowiek i to aby praca była dla niego przyjemnością, w końcu zabiera nam ona większość życia.


Wiktor (27.05.2018)

#coworking #warszawa #zebratower

0 wyświetlenia
BĄDŹMY W KONTAKCIE
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Biały YouTube Ikona
  • Biały Pinterest Ikona
Subskrybuj