• Wiktor Hałabiś

DOM NA ZGŁOSZENIE - Budowa domu 35 mkw bez pozwolenia na budowę

Aktualizacja: 10 lis 2019

Idea! Z jej powodu tu jestem. Pierwotnie miałem być firmą „domki jak z obrazka”, pracownią projektów gotowych sielskich domków. Tak wyglądał pierwszy szkic firmy w głowie młodego projektanta. To była naturalna droga, po dekadzie sprzedaży i adaptacji projektów gotowych. Zdążyłem zgromadzić solidny materiał, który chciałem wykorzystać do powstania własnego katalogu.

Niestety w 2012 dotknął mnie kryzys jaki panował w budownictwie, zmuszając zarzucenie projektów indywidualnych a wraz z nimi własnego katalogu, na rzecz inwestycji publicznych. Odarte z wszelkich idei postępowanie przetargowe, osładzały mi jedynie projekty objęte ochroną konserwatora zabytków. Zapomniałem się na lata w tych leciwych budynkach, potym jak prywatni Inwestorzy zaczęli doceniać moje dokonania.To był czas na założenie własnej działalności, rodziny, domu.

Aż w końcu dziś moja idea doczekała się materializacji. W formie jednopokoleniowego budownictwa, domów będących odpowiedzią na potrzeby tu i teraz, dla rodziny 2+1, 2+2, dla mnie. Oferowanie know how wraz z projektem domu. Już we wrześniu ruszam z przedsprzedażą e-booka „DOM NA ZGŁOSZENIE-Budowa domu 35 mkw bez pozwolenia na budowę, który jest broszurą obrazującą całą ideą. Bazowe 3 kroki w drodze do własnego domu, będą udostępniane kolejno jako comiesięczny newsletter. Całość będzie dostępna dopiero w pierwszym kwartale 2020 roku. Misją mojego e-booka jest zachęcenie do budowy domów bez pozwolenia na budowę, przedstawienie całego procesu budowlano-inwestycyjnego, w celu podjęcia przemyślanej decyzji o zakupie działki, projektu domu i sposobie budowy - know how. Na każdym z trzech kroków opisanym w e-booku, można dokupić: -konsultacje aby omówić konkretny przykład działki, -projekt z autorskiego katalogu lub projekt od podstaw, -aż po prowadzenie inwestycji w dopasowanym indywidualnie zakresie. Zapraszam do współpracy!

https://www.facebook.com/halabisarchitektura

E-booki pobierzesz tu

https://www.halabisarchitektura.pl/dom-na-zgloszenie

33 wyświetlenia
BĄDŹMY W KONTAKCIE
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Biały YouTube Ikona
  • Biały Pinterest Ikona
Subskrybuj