O NAS

Moja pracownia specjalizuje się w projektach indywidualnych, rozbudowach i adaptacjach budynków będących pod ochroną konserwatora zabytków. Naszą misją jest przywracanie życia zapomnianym budynkom, nadawanie zupełnie nowego kształtu mniej ciekawym bryłom oraz stawianie czoła wyzwaniom, z jakimi wiążą się inwestycje pod ochroną Konserwatora Zabytków...lubimy też trudne do zagospodarowania działki. Podsumowując - idziemy tam, skąd inni zawracają.

W naszych projektach staramy się łączyć tradycję z nowoczesnością, aby nie porzucić tego, co było, ale dopasować to do współczesnych realiów. Kilkaset uzyskanych pozwoleń na budowę pozwalają nam zagwarantować Państwu, kompleksową pomoc począwszy od przygotowania inwestycji do jej realizacji. Od 2007 roku zajmujemy się projektowaniem domów, rozbudów oraz zmianami w projektach gotowych. W 2015 roku postanowiliśmy rozszerzyć pole działania o budynki objęte ochroną Konserwatorską. 

 

Serdecznie zapraszam do współpracy,

inż. Wiktor Hałabiś 

REFERENCJE

“PAN WIKTOR BARDZO NAM POMÓGŁ W CAŁYM PROCESIE ADAPTACJI PROJEKTU NASZEGO DOMU. ZAŁATWIAŁ WSZYSTKIE SPRAWY W URZĘDACH, ZGRYWAŁ WSZYSTKICH BRANŻYSTÓW. ŻAŁUJĘ, ŻE NIE TRAFILIŚMY NA NIEGO PODCZAS PROJEKTOWANIA PIERWSZEGO DOMU. NA PEWNO UNIKNĘLIBYŚMY WIELU NIEPOTRZEBNYCH STRESÓW. SERDECZNIE POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z PANEM WIKTOREM  "

HANNA SKONIECZNA

“MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ USŁUGI HALABIS ARCHITEKTURA. MAŁO KTO ZNA SIĘ NA TRUDNYCH PRZYPADKACH TAK, JAK PAN WIKTOR. DZIĘKI NIEMU WSZYSTKO POSZŁO GŁADKO. BARDZO DZIĘKUJEMY"

ROBERT I EWA CHOJECCY

BĄDŹMY W KONTAKCIE
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Biały YouTube Ikona
  • Biały Pinterest Ikona
Subskrybuj